Silny
Stabilny
Bezpieczny

Pomagamy profesjonalistom w ratowaniu zdrowia i życia
6
Lat
Doświadczenia
7
Własnych
Brandów
3k
Zadowolonych
Klientów
MNC Poland

Witaj w świecie według MNC!

Poznaj nasze marki, które oferują bogaty asortyment.
Staramy się, aby nasza oferta podążała za nowościami na rynku medycznym i IT.

Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie dla podmiotów medycznych. Znajdziesz u nas wszystko to, co jest niezbędne do codziennego sprawnego funkcjonowania Twojej firmy medycznej. W ofercie mamy odzież medyczną i ratunkową, opatrunki, wyspecjalizowany sprzęt medyczny i ratunkowy, oświetlenie i nagłośnienie pojazdów uprzywilejowanych, gadżety, środki czystości i oprogramowanie wspomagające pracę podmiotów medycznych. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Sektory naszych usług

Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów z sektora medycznego. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie podstawowych jednostek ochrony zdrowia pozwalające na ciągłą działalność.

Naszymi odbiorcami są Szpitale, Zakłady Opieki Zdrowotnej, Policja, Wojsko, Straż Pożarna, Stacje Ratownictwa Medycznego, prywatne gabinety lekarskie, a także klienci indywidualni.

Zajmujemy się opieką informatyczną małych firm różnych branż.

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych oraz tworzeniu graficznego wizerunku firmy. Służymy również wspraciem typu helpdesk oraz dostarczamy sprzęt informatyczny.

Nasi klienci

“Podczas współpracy z MNC Poland przekonałam się o rzetelności firmy, inicjatywie i sumienności. [...] Jest to firma bardzo ambitna i polecam ją każdemu zainteresowanemu.”

mgr Barbara Wojewoda-Kruszewska

“[...] Jak najbardziej polecamy firmę MNC Poland jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.”

Jan Urbaniak

MNC Poland

Firma MNC Poland istnieje od 2 czerwca 2011 roku. Początkowa działalnosć firmy skupiała się na usługach w sektorze IT

Od początku 2012 roku poszerzyliśmy działalność o sektor medyczny.

Od tego czasu naszym celem stała się możliwość kompleksowego zaopatrzenia podmiotów medycznych we wszelkie niezbędne artykuły potrzebne do codziennej pracy danego podmiotu.

Informacje Kontaktowe